Interne competitie
Eindstand 2e periode seizoen 1994-1995

Hier onder vind je de eindstand van deze periode in de interne competitie. De resultaten worden eerst geordend volgens de klasse van de spelers weergegeven (klasse) en daarna geordend volgens het winstpercentage van de spelers in deze periode (winst-percentage). In beide weergaven zijn de resultaten onderverdeeld in drie groepen (a,b & c). De spelers binnen deze groepen spelen hoofdzakelijk tegen elkaar en zijn van vergelijkbare sterkte. Achter de naam van de spelers vind je eerst hun sterkte, en daarna voor iedere speelavond tegen wie ze gespeeld hebben (in de eigen groep, tenzij anders aangegeven met een a, b, of c) en of ze gewonnen (+), verloren (-) of gelijkgespeeld (#) hebben.

  KLASSE
                              GROEP A

                     Klasse  12-12 19-12 2-1  9-1 16-1 23-1 30-1 13-2  20-2 6-3  pct
 -----------------------------------------------------------------------------------
 1  Gilles van Eeden     8   |-3  |    |+4  |+2  |+5  |+6  |+7  |+8  |+9  |    | 88%|
 3  Willy Hendriks      13   |+1  |+2  |    |+4  |+7  |-1b |    |    |    |    | 80%|
 2  Niek van Diepen     14   |    |-3  |+5  |-1  |-6  |+8  |    |-4  |+7  |+10 | 50%|
 4  Paul Schreurs       18   |+8  |    |-1  |-3  |+9  |-7  |    |+2  |    |    | 50%|
 5  Bert Geerlings      18   |    |-7  |-2  |    |-1  |    |    |+6  |+10 |+8  | 50%|
 7  Hans Mulder         20   |+10 |+5  |+8  |#6  |-3  |+4  |-1  |+2b |-2  |-5b | 55%|
 6  Mark Theelen        20   |    |    |    |#7  |+2  |-1  |    |-5  |    |-2b | 30%|
 9  Ronny Wichers Schr  23   |    |    |    |+8  |-4  |    |    |    |-1  |    | 33%|
 8  Rene Beijk          24   |-4  |    |-7  |-9  |-10 |-2  |    |-1  |+4b |-5  | 13%|
 10 Swim Florissen      27   |-7  |-1b |+4b |-2b |+8  |-5b |-8b |-6b |-5  |-2  | 20%|

                              GROEP B

                     Klasse  12-12 19-12 2-1  9-1 16-1 23-1 30-1 13-2  20-2 6-3  pct
 -----------------------------------------------------------------------------------
 1  Rob Wolters         19   |-4  |+10a|+2  |+3  |+5  |+3a |    |    |    |+3  | 86%|
 4  Michiel Geijsberts  26   |+1  |    |-10a|+5  |+8  |    |+2  |    |-8a |    | 67%|
 2  Dick Ederveen       26   |    |+5  |-1  |+10a|    |    |-4  |-7a |    |+6a | 50%|
 6  Paul van Galen      27   |-3c |    |    |+1c |-6c |    |    |+10a|+3  |    | 60%|
 7  Arnoud de Graaff    29   |    |    |-9  |    |    |    |+10 |    |    |+9  | 67%|
 5  Renee Frehe         29   |+9  |-2  |-3  |-4  |-1  |+10a|-1c |+3c |-6c |+7a | 40%|
 3  Erik Brummelkamp    31   |    |-8  |+5  |-1  |    |+9  |    |-8  |-6  |-1  | 29%|
 9  Niek Coenen         31   |-5  |-1c |+7  |+8  |-3c |-3  |+5c |+10 |+8  |-7  | 50%|
 8  Herman Frehe        33   |-1c |+3  |    |-9  |-4  |-3c |+10a|+3  |-9  |-6c | 33%|
 10 Ricky Brugman       40   |    |    |    |    |-1c |-6c |-7  |-9  |-10c|    |  0%|

                              GROEP C

                     Klasse  12-12 19-12 2-1  9-1 16-1 23-1 30-1 13-2  20-2 6-3  pct
 -----------------------------------------------------------------------------------
 1  Marius Kaptein      36   |+8b |+9b |-3  |-6b |+10b|+2  |+5b |-2  |-5  |-7  | 50%|
 6  Alex Schippers      36   |+4  |-3  |#9  |    |+6b |+10b|+2  |+10 |+5b |+8b | 83%|
 3  Wim-Jan Hilgenbos   39   |+6b |+6  |+1  |-5  |+9b |+8b |-7  |-5b |+2  |-10 | 60%|
 5  Kay Behnke          40   |+2  |    |    |+3  |+10 |    |-9b |-7  |+1  |    | 67%|
 2  Peter Schipperheijn 41   |-5  |    |    |    |-7  |-1  |-6  |+1  |-3  |    | 17%|
 4  Theo Peeters        41   |-6  |    |    |    |    |    |    |    |    |    |  0%|
 7  Ruben Konig         43   |-8  |#9  |    |+10 |+2  |    |+3  |+5  |    |+1  | 79%|
 8  Jacky Pisters       52   |+7  |-10 |    |    |    |    |    |    |    |    | 50%|
 9  Geert Peters        52   |    |#7  |#6  |    |    |    |    |    |    |    | 50%|
 10 Annemarie Hovingh   52   |    |+8  |    |-7  |-5  |    |    |-6  |+10b|+3  | 50%|


  WINST-PERCENTAGE

                              GROEP A

                     Klasse  12-12 19-12 2-1  9-1 16-1 23-1 30-1 13-2  20-2 6-3  pct
 -----------------------------------------------------------------------------------
 1  Gilles van Eeden     8   |-3  |    |+4  |+2  |+5  |+6  |+7  |+8  |+9  |    | 88%|
 3  Willy Hendriks      13   |+1  |+2  |    |+4  |+7  |-1b |    |    |    |    | 80%|
 7  Hans Mulder         20   |+10 |+5  |+8  |#6  |-3  |+4  |-1  |+2b |-2  |-5b | 55%|
 2  Niek van Diepen     14   |    |-3  |+5  |-1  |-6  |+8  |    |-4  |+7  |+10 | 50%|
 4  Paul Schreurs       18   |+8  |    |-1  |-3  |+9  |-7  |    |+2  |    |    | 50%|
 5  Bert Geerlings      18   |    |-7  |-2  |    |-1  |    |    |+6  |+10 |+8  | 50%|
 9  Ronny Wichers Schr  23   |    |    |    |+8  |-4  |    |    |    |-1  |    | 33%|
 6  Mark Theelen        20   |    |    |    |#7  |+2  |-1  |    |-5  |    |-2b | 30%|
 10 Swim Florissen      27   |-7  |-1b |+4b |-2b |+8  |-5b |-8b |-6b |-5  |-2  | 20%|
 8  Rene Beijk          24   |-4  |    |-7  |-9  |-10 |-2  |    |-1  |+4b |-5  | 13%|

                              GROEP B

                     Klasse  12-12 19-12 2-1  9-1 16-1 23-1 30-1 13-2  20-2 6-3  pct
 -----------------------------------------------------------------------------------
 1  Rob Wolters         19   |-4  |+10a|+2  |+3  |+5  |+3a |    |    |    |+3  | 86%|
 4  Michiel Geijsberts  26   |+1  |    |-10a|+5  |+8  |    |+2  |    |-8a |    | 67%|
 7  Arnoud de Graaff    29   |    |    |-9  |    |    |    |+10 |    |    |+9  | 67%|
 6  Paul van Galen      27   |-3c |    |    |+1c |-6c |    |    |+10a|+3  |    | 60%|
 2  Dick Ederveen       26   |    |+5  |-1  |+10a|    |    |-4  |-7a |    |+6a | 50%|
 9  Niek Coenen         31   |-5  |-1c |+7  |+8  |-3c |-3  |+5c |+10 |+8  |-7  | 50%|
 5  Renee Frehe         29   |+9  |-2  |-3  |-4  |-1  |+10a|-1c |+3c |-6c |+7a | 40%|
 8  Herman Frehe        33   |-1c |+3  |    |-9  |-4  |-3c |+10a|+3  |-9  |-6c | 33%|
 3  Erik Brummelkamp    31   |    |-8  |+5  |-1  |    |+9  |    |-8  |-6  |-1  | 29%|
 10 Ricky Brugman       40   |    |    |    |    |-1c |-6c |-7  |-9  |-10c|    |  0%|

                              GROEP C

                     Klasse  12-12 19-12 2-1  9-1 16-1 23-1 30-1 13-2  20-2 6-3  pct
 -----------------------------------------------------------------------------------
 6  Alex Schippers      36   |+4  |-3  |#9  |    |+6b |+10b|+2  |+10 |+5b |+8b | 83%|
 7  Ruben Konig         43   |-8  |#9  |    |+10 |+2  |    |+3  |+5  |    |+1  | 79%|
 5  Kay Behnke          40   |+2  |    |    |+3  |+10 |    |-9b |-7  |+1  |    | 67%|
 3  Wim-Jan Hilgenbos   39   |+6b |+6  |+1  |-5  |+9b |+8b |-7  |-5b |+2  |-10 | 60%|
 1  Marius Kaptein      36   |+8b |+9b |-3  |-6b |+10b|+2  |+5b |-2  |-5  |-7  | 50%|
 8  Jacky Pisters       52   |+7  |-10 |    |    |    |    |    |    |    |    | 50%|
 9  Geert Peters        52   |    |#7  |#6  |    |    |    |    |    |    |    | 50%|
 10 Annemarie Hovingh   52   |    |+8  |    |-7  |-5  |    |    |-6  |+10b|+3  | 50%|
 2  Peter Schipperheijn 41   |-5  |    |    |    |-7  |-1  |-6  |+1  |-3  |    | 17%|
 4  Theo Peeters        41   |-6  |    |    |    |    |    |    |    |    |    |  0%|

(Deze stand is uitgewerkt door Erik Brummelkamp)

TERUG


Copyright © Nijmeegse Go Club, all rights reserved
Last modified — Monday, 6 July 1998
http://www.gobond.nl/~nijmegen/interne_competitie/eindstand_periode2_seizoen1994-95.html