Uitslagen NK 's

Rob van Zeijst wint NK Algemeen door in de finale (ronde7) Gerard Nederveen te verslaan
Tamara Au-Havik wint het NK Dames
Daniel Yiningh Shou 10k is Nederlands kampioen onder 20
en Rubin Liu 16k is Nederlands kampioen onder 16
Alle kampioenen gefeliciteerd!

De uitslagen 29 januari:

Ronde 7, 29 januari
Gerard Nederveen – Rob van Zeijst 0-1
Jurriaan Zwier – Yan Zihan 0-1
Rudi Verhagen – Zeno van Ditzhuijzen 0-1
Gilles van Eeden – Koen Pomstra 1-0
Michiel Eijkhout – Merijn de Jong 1-0
Leon Groenemeijer – Frank Janssen 0-1
René Aaij – Robert Rehm 0-1
Ruben Cornelissen – Geert Groenen 0-1
Zoë Peters – Martijn van Ling 0-1
Simon Heijungs – Dave de Vos 0-1
Ger de Groot – Bastiaan Bekooij 0-1
Sjoerd Koolen – Axel Koper 0-1
Martin Finke – Gerold Nicolaesen 1-0
Hans Finkelnberg – Rob Friederichs 1-0

Eindstand:
1. Rob van Zeijst 7 dan, 7 uit 7 NEDERLANDS KAMPIOEN 2023
2. Gerard Nederveen 3 dan, 5 uit 7
3. Yan Zihan 6 dan, 5, 44 weerstandspunten
4. Gilles van Eeden 6 dan, 5, 43 weerstandspunten
5. Zeno van Ditzhuijzen 5 dan, 5, 41 weerstandspunten
Overige topscorers onder 3e dan:
Martijn van Ling 2 dan, 4
Jurriaan Zwier 2 dan, 4
Bastiaan Bekooij 1 kyu, 4
Axel Koper 4 kyu, 4
Ming Au 1 dan, 4 uit 6

NK Dames ronde 4, 29 januari
Marianne Diederen – Els Buntsma 1-0
Lydia Geijtenbeek – Tamara Au-Havik 0-1
Mirjam van den Hout vrij
Ronde 5, 29 januari
Els Buntsma – Lydia Geijtenbeek 1-0
Tamara Au-Havik – Mirjam van den Hout 1-0
Marianne Diederen vrij

Eindstand:
1. Tamara Au-Havik 2k, 5 uit 5, NEDERLANDS DAMESKAMPIOEN 2023
2. Marianne Diederen 3k, 4 uit 5
3. Els Buntsma 3k, 3 uit 5

NK Jeugd, 29 januari
1. Daniel Yiningh Shou 10k, 4 uit 4, NEDERLANDS KAMPIOEN ONDER 20
2. Emil Riedeman 6k, 3 uit 4
3. Dior de Vos 14k, 2 uit 4
4. Qiang Hilgenbos 12k, 1 uit 4
5. Rubin Liu 16k, 0 uit 4, maar wel NEDERLANDS KAMPIOEN ONDER 16
Favoriet Jiyu Lee 1d moest zich wegens ziekte terugtrekken.

NK Algemeen en NK Dames update 28 januari

NK Algemeen Ronde 5, 28 januari
Rob van Zeijst – Gilles van Eeden 1-0
Gerard Nederveen – Rudi Verhagen 1-0
Zihan Yan – Michiel Eijkhout 1-0
Koen Pomstra – Dave de Vos 1-0
Geert Groenen – Frank Janssen 0-1
Robert Rehm – Zeno van Ditzhuijzen 0-1
Martijn van Ling – Ruben Cornelissen 0-1
René Aaij – Merijn de Jong 0-1
Vincent Lit – Jurriaan Zwier 0-1
Zoë Peters – Rob Friederichs 1-0
Ming Au – Ger de Groot 1-0
Axel Koper – Bastiaan Bekooij 1-0
Sjoerd Koolen – Simon Heijungs 0-1
Martin Finke – Hans Finkelnberg 1-0
Leon Groenemeijer – Gerold Nicolaesen 1-0

Stand bovenaan: 1. Rob van Zeijst 7 dan: 7 punten / 2. Zihan Yan 6 dan, Gerard Nederveen 3 dan: 6 punten

NK dames ronde 1, 28 januari
Marianne Diederen – Lydia Geijtenbeek 1-0
Els Buntsma – Mirjam van den Hout 1-0
Tamara Havik vrij

NK ALgemeen Ronde 6, 28 januari
Frank Janssen – Rob van Zeijst 0-1
Gerard Nederveen – Zihan Yan 1-0
Koen Pomstra – Martin Finke 1-0
Zeno van Ditzhuijzen – Michiel Eijkhout 1-0
Ruben Cornelissen – Gilles van Eeden 0-1
Merijn de Jong – Rudi Verhagen 0-1
Dave de Vos – Robert Rehm
Martijn van Ling – Geert Groenen 0-1
Simon Heijungs – René Aaij 0-1
Jurriaan Zwier – Axel Koper 1-0
Ming Au – Zoë Peters 1-0
Ger de Groot – Lin Shu-Hsin 1-0
Gerold Nicolaesen – Bastiaan Bekooij 0-1
Rob Friederichs – Sjoerd Koolen 0-1
Vincent Lit – Leon Groenemeijer 0-1

NK dames ronde 2, 28 januari
Tamara Au-Havik – Marianne Diederen 1-0
Mirjam van den Hout – Lydia Geijtenbeek 1-0
Els Buntsma vrij

NK dames ronde 3, 28 januari
Marianne Diederen – Mirjam van den Hout 1-0
Els Buntsma – Tamara Au-Havik 0-1
Lydia Geijtenbeek vrij

STAND bovenaan 1. Tamara Au-Havik 3, 2. Els Buntsma, Marianne Diederen 2

Op zondag 29 januari is de finale: Gerard Nederveen – Rob van Zeijst. Verliest Rob, dan komt er een achtste ronde tussen hen beiden
 

Kalender nieuws

Er zijn aardig wat aanvullingen op de kalender:

  • op 4 maart een multi-denksport-toernooi in Alkmaar (nog 1 of 2 mensen gezocht die helpen met de promotie)
  • omdat het toernooi van Apeldoorn op 2 april is, is het Steenen Kruis verplaatst naar 6 mei
  • op 22 april is de jaarlijkse denksportdag in Hilversum
  • op zondag 14 mei is er een Algemene Vergadering van de NGoB in Utrecht
  • met op dezelfde dag een snelgo toernooi in Utrecht
  • op 1 juli is de slotdag van de Dutch Go Club

En dat is nog maar de helft van wat er op de kalender staat.

 

Uitslagen en stand NK na ronde 4, 15 januari

Nederlands Kampioenschap Go 2023 - After Round 4

# Naam Rang Rating Score 1 2 3 4 Pnt ScX SOS SODOS
1 Zeijst, Rob_van 7 Dan 2660 6 5+/w 2+/b 7+/b 3+/w 4 6 19 19
2 Nederveen, Gerard 3 Dan 2353 5 4+/w 1-/w 14+/b 13+/w 3 5 19 13
3 Zihan, Yang 6 Dan 2575 5 9+/b 10+/b 8+/w 1-/b 3 5 18 12
4 Eijkhout, Michiel 5 Dan 2510 5 2-/b 19+/w 10+/b 9+/b 3 5 16 11
5 Verhagen, Rudi 4 Dan 2468 5 1-/b 24+/w 17+/b 7+/w 3 5 16 10
6 Eeden, Gilles_van 6 Dan 2559 5 11-/b 21+/b 12+/w 8+/b 3 5 15 11
7 Pomstra, Koen 5 Dan 2505 4 15+/w 12+/b 1-/w 5-/b 2 4 19 8
8 Groenen, Geert 6 Dan 2563 4 17+/w 11+/b 3-/b 6-/w 2 4 17 7
(9) Rehm, Robert 5 Dan 2420 4 3-/w 22+/b 15+/b 4-/w 2 4 17 7
(10) Cornelissen, Ruben 4 Dan 2361 4 14+/b 3-/w 4-/w 22+/b 2 4 17 7
11 Aaij, Rene 4 Dan 2403 4 6+/w 8-/w 13-/b 18+/w 2 4 16 8
12 Ditzhuijzen, Zeno_van 5 Dan 2501 4 16+/b 7-/w 6-/b 21+/w 2 4 16 7
13 Ling, Martijn_van 2 Dan 2251 4 28+/w 16+/w 11+/w 2-/b 3 4 15 10
14 Janssen, Frank 6 Dan 2554 4 10-/w 20+/b 2-/w 19+/b 2 4 15 6
15 Jong, Merijn_de 3 Dan 2329 4 7-/b 18+/b 9-/w 20+/w 2 4 14 6
(16) Vos, Dave_de 3 Dan 2295 4 12-/w 13-/b 25+/b 17+/w 2 4 14 6
17 Hiddema, Herman 4 Dan 2417 3 8-/b 23+/w 5-/w 16-/b 1 3 16 3
18 Zwier, Jurriaan 2 Dan 2205 3 26+/b 15-/w 24+/w 11-/b 2 3 14 6
19 Peters, Zoe 1 Kyu 2102 3 29+/b 4-/b 27+/w 14-/w 2 3 14 5
20 Groot, Ger_de 1 Dan 2066 3 27+/w 14-/w 29+/b 15-/b 2 3 13 5
21 Bekooij, Bastiaan 1 Kyu 1991 3 30+/b 6-/w 28+/b 12-/b 2 3 13 4
22 Au, Ming 1 Dan 2159 3 34+/b 9-/w 23+/w 10-/w 2 3 12 4
23 Krogt, Harry_van_der 2 Dan 2174 3 32+/w 17-/b 22-/b 31+/w 2 3 11 5
24 Koolen, Sjoerd 1 Dan 2157 3 31+/w 5-/b 18-/b 35+/w 2 3 11 3
25 Lit, Vincent 6 Kyu 1500 3 36+/b 26+/w 16-/w 29+/w 3 3 10 6
26 Heijungs, Simon 1 Kyu 1911 3 18-/w 25-/b 33+/b 28+/w 2 3 10 4
27 Koper, Axel 4 Kyu 1641 3 20-/b 34+/w 19-/b 30+/w 2 3 9 3
28 Lin, Shu-Hsin 2 Kyu 1924 2 13-/b 33+/w 21-/w 26-/b 1 2 12 2
29 Overbeek, Marieke 3 Kyu 1742 2 19-/w 31+/b 20-/w 25-/b 1 2 11 2
30 Leeden, Stefan_van_der 5 Kyu 1544 2 21-/w 32-/b 34+/w 27-/b 1 2 10 1
31 Groenemeijer, Leon 3 Kyu 1783 2 24-/b 29-/w 35+/w 23-/b 1 2 9 1
32 Au-Havik, Tamara 2 Kyu 1860 3 23-/b 30+/w - - 1 2 7 2
(33) Nicolasen, Gerold 9 Kyu 1204 2 35+/b 28-/b 26-/w 36+/w 2 2 7 2
34 Slijkhuis, Bart 3 Kyu 1800 1 22-/w 27-/b 30-/b - 0 1 9 0
35 Finkelnberg, Hans 6 Kyu 1514 1 33-/w 36+/w 31-/b 24-/b 1 1 8 1
36 Jong, Emanuel_de 9 Kyu 1200 1 25-/w 35-/b free 33-/b 1 1 6 0
37 Friederichs, Rob 4 Kyu 1739 3 - - - - 0 1 4 0
38 Gardner, Dillon 6 Kyu 1500 2 - - - - 0 0 0 0

Uitslagen NK ronde 3, 15 januari

Ronde 3, 15 januari
Rob van Zeijst – Koen Pomstra 1-0
Geert Groenen – Zihan Yang 0-1
René Aaij – Martijn van Ling 0-1
Michiel Eijkhout – Ruben Cornelissen 1-0
Gerard Nederveen – Frank Janssen 1-0
Zeno van Ditzhuizen – Gilles van Eeden 1-0
Robert Rehm – Merijn de Jong 1-0
Rudi Verhagen – Herman Hiddema 1-0
Dave de Vos – Vincent Lit 1-0
Harry van der Krogt – Ming Au 0-1
Ger de Groot – Marieke Overbeek 1-0
Axel Koper – Zoë Peters 0-1
Sjoerd Koolen – Jurriaan Zwier 0-1
Bastiaan Bekooij – Shu-Hsin Lin 1-0
Simon Heijungs – Gerold Nicolaesen 1-0
Hans Finkelnberg – Léon Groenemeijer 0-1
Bart Slijkhuis – Stefan van der Leeden 0-1
Emanuel de Jong vrij

Stand aan kop:
1. Rob van Zeijst 7 dan, Zihan Yang 6 dan, Koen Pomstra 5 dan: 5 punten
3. Geert Groenen 6 dan, Gilles van Eeden 6 dan, Koen Pomstra 5 dan, Robert Rehm 5 dan, Michiel
Eijkhout 5 dan, Rudi Verhagen 4 dan, Gerard Nederveen 3 dan, Martijn van Ling 2 dan, : 4 punten

Uitslagen NK 14 januari, 2e ronde

Ronde 2, 14 januari
Rob van Zeijst – Gerard Nederveen 1-0
Geert Groenen – René Aaij 1-0
Zihan Yan – Ruben Cornelissen 1-0
Koen Pomstra – Zeno van Ditzhuizen 1-0
Gilles van Eeden – Bastiaan Bekooij 1-0
Frank Janssen – Ger de Groot 1-0
Zoë Peters – Michiel Eijkhout 0-1
Robert Rehm – Ming Au 1-0
Harry van der Krogt – Herman Hiddema 0-1
Sjoerd Koolen – Rudi Verhagen 0-1
Merijn de Jong – Jurriaan Zwier 1-0
Dave de Vos – Martijn van Ling 0-1
Stefan van der Leeden – Tamara Au-Havik 0-1
Simon Heijungs – Vincent Lit 0-1
Gerold Nicolaesen – Shu-Hsin Ling 0-1
Marieke Overbeek – Léon Groenemeijer 1-0
Bart Slijkhuis – Axel Koper 0-1
Emanuel de Jong – Hans Finkelnberg 0-1

Stand bovenaan: 1. Rob van Zeijst 7 dan, Geert Groenen 6 dan, Zihan Yang 6 dan, Koen Pomstra 5 dan: 4 punten
5. 12 spelers: 3 punten

 

Uitslagen van het NK, ronde 1

Ronde 1, 14 januari
Rudi Verhagen – Rob van Zeijst 0-1
Zihan Yan – Robert Rehm 1-0
Herman Hiddema – Geert Groenen 0-1
Gilles van Eeden – René Aaij 0-1
Ruben Cornelissen – Frank Janssen 1-0
Michiel Eijkhout – Gerard Nederveen 0-1
Merijn de Jong – Koen Pomstra 0-1
Zeno van Ditzhuizen – Dave de Vos 1-0
Shu-Hsin Lin – Martijn van Lin 0-1
Jurriaan Zwier – Simon Heijungs 1-0
Tamara Au-Havik – Harry van der Krogt 0-1
Ming Au – Bart Slijkhuis 1-0
Léon Groenemeijer – Sjoerd Koolen 0-1
Zoë Peters – Marieke Overbeek 1-0
Axel Koper – Ger de Groot 0-1
Bastiaan Bekooij – Stefan van der Leeden 1-0
Gerold Nicolaesen – Hans Finkelnberg 1-0
Vincent Lit – Emanuel de Jong 1-0

 

De contributiefacturen zijn verstuurd naar de leden

Aan de leden van de NGoB

Op 29 december jl. zijn de contributiefacturen verstuurd naar alle persoonlijke leden van de NGoB.

Check je spam!
Van meerdere leden kregen we bericht dat dit in hun spam terecht was gekomen. Dus als je denkt dat je de factuur niet hebt gehad, kijk dan in je spam folder.
We stellen een tijdige betaling zeer op prijs, dat scheelt ons veel werk.

Degenen die lid zijn van de NGoB via hun club krijgen van hun club een betalingsverzoek.

Als je wilt weten wat de NGoB allemaal doet met je contributie, kijk dan eens op onze website: Wat doet de NGoB

Met vriendelijke groet mede namens de boekhouding
Bestuur NGoB

 

Go Bulletin 88 (december 2022)

Go Bulletin 88 is naar alle leden gestuurd!

Alweer de laatste editie van 2022, en wat voor eentje! Dit nieuwe Go Bulletin is goed gevuld met nieuwtjes, verslagen, foto’s, vaste rubrieken en natuurlijk problemen om mee te oefenen.

De naam Frank Janssen zal je niet onbekend zijn. Deze fanatieke go-speler en meervoudige Nederlands kampioen heeft sinds kort de rol van voorzitter van de Nederlandse Go Bond op zich genomen. In dit Go Bulletin een korte introductie, maar ook een mooi stuk van hem over go-demo’s voor kinderen.

Van Michiel Eijkhout ook in dit Go Bulletin weer een mooie bijdrage: ditmaal over de eenvoudig joseki. Van Go Club Salland een mooi afrondend verslag over hun avonturen binnen de NGC; een geslaagde deelname dus hopelijk volgen er volgend jaar meer clubs. En Marianne Diederen doet verslag van het Amateur Pair Go Tournament, waar ze samen met René Aaij Nederland vertegenwoordigde.

Als redactie wensen we iedereen alvast een hele fijne jaarwisseling en natuurlijk een prachtig go-jaar in 2023!

Het nieuwe bulletin van de Go Bond is voor leden te downloaden op de website (na inloggen).

Volg je de Nederlandse Go Bond trouwens al op Facebook

De redactie wenst je veel leesplezier met het nieuwe Go Bulletin!

P.S. Wel lid maar geen e-mail ontvangen over het nieuwe bulletin? Stuur een mail naar ledenadministratie@gobond.nl. zodat wij jou als lid kunnen toevoegen aan de maillijst. 

Pagina's

Abonneren op Nieuws